עורך דין להוצל”פ


מה חשוב להבין לגבי עורך דין להוצל”פ

במסגרת עבודתו של עורך דין להוצל”פ נכללים, הן מתן שירותי גבייה באמצעות מנגנון זה והן הגנה על חייבים, שההוצאה לפועל הופעלה כנגדם. במקרים רבים חברות עסקיות שדורשות תשלום חוב מלקוח, יפנו למנגנון הגבייה של הוצאה לפועל, לשם מימוש החוב. במסגרת זו, לעיתים מוטלות הגבלות על חשבון הבנק של החייב, כמו גם על המשכורת הנכנסת אל החשבון. כאשר מקבלים התראה על פתיחת תיק בהוצל”פ, חשוב לפנות מידית לשירותי, עורך דין להוצל”פ המתמחה בכך.

גיבוש אסטרטגיה משפטית

עצם פתיחת התיק והדרישה לתשלום, אינה בהכרח מצדיקה את דרישת החוב. חשוב להתייעץ עם איש מקצוע המומחה בתחום כגון, עו”ד לתביעת הוצל”פ על מנת לבחון את מקור החוב, על איזה שירות, נטען שבוצע החיוב, האם ההתקשרות החוזית המקורית עם החברה קיימת וכדומה. לאחר בחינה מקצועית של התיק, עו”ד לדיני הוצל”פ יכול להציע אסטרטגיה משפטית, לטיפול מהיר בחוב, תוך הסרת המגבלות שהוטלו. כפי שיודע היטב כל עורך דין להוצל”פ העיקולים וההגבלות של ההוצאה לפועל, נכנסים לתוקפם, רק לאחר קבלת הערת אזהרה כתובה. לכן במידה ואתם מקבלים התראה שכזו, בין אם דרישת התשלום מוצדקת או לא , לדעתכם, כדאי לפנות במהירות לליווי של עו”ד לתביעת הוצל”פ טרם, המימוש בפועל של הסנקציות השונות.

גביית חובות ביעילות

לשכת הוצאה לפועל הינה למעשה מעין זרוע מבצעת של המערכת השיפוטית לצורך גביית חובות. מנגנוני הגבייה השונים, כמו, מכרז הוצאה לפועל הוסדרו בחוק ההוצאה לפועל, כך שלזוכים בהליכים כנגד חייבים יתאפשר לגבות את החובות ביעילות. מכרז הוצאה לפועל על נכס או רכוש של החייב מאפשר את גביית החוב מכוח פסקי דין שניתנו לטובת הזוכה, על סמך שטרי חוב, שטר משכנתא ועוד.

עורך דין להוצל”פ המתמחה בתחום

החוק מעניק גם אפשרויות הגנה על החייבים, מפני גבייה אגרסיבית או גבייה שלא בהתאם לדין. עו”ד לדיני הוצל”פ אייל כהן, יכול במידה והמצב המשפטי מצדיק זאת, לבקש עבור החייב, צו עיכוב להליכי ההוצאה לפועל או לבקש ביטול של הסנקציות, עד לבירור של דרישת החוב המקורית וחוקיותה. אם קיבלתם התראה לגבי הפעלת סנקציות של ההוצאה לפועל ודרישת חוב שאינה מוצדקת, פנו עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ עם עורך דין להוצל”פ אייל כהן המתמחה בתחום.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

תחומי התמחות נוספים מאת עו"ד אייל כהן

חוות דעת לבית משפט
הגשת חוות דעת לבית משפט היא כלי שבאמצעותו צדדים להליך משפטי מבקשים להוכיח טענה שהבירור שלה דורש מומחיות
תביעות נגד בנקים
בניגוד לענפי משפט אחרים, ענף הבנקאות דורש ידע משפטי מקיף כמעט בכל ענפי המשפט על מנת להגן על
פשיטת רגל ונושים
פשיטת רגל היא מצב משפטי בו אדם או חברה נפרדים מנכסיהם וחדלים מלהיות בעליהם וזאת בשל אי יכולתיהם
כשרות משפטית ואפוטרופוסות
על-פי חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, כל אדם כשר לזכויות ולחובות מרגע לידתו ועד מותו. החוק קובע אלו אוכלוסיות
ח-ן מוגבל / הסדר חוב לבנק
נגיף הקורונה הביא עימו אתגרים ובעיות כלכליות רבות – חובות, שיקים חוזרים, חשש לחדלות פירעון ופשיטת רגל. אך
הוצל”פ וכינוס נכסים
מטרתה של מערכת ההוצאה לפועל היא לממש את זכויות בעל הדין שהוקנו לו על-פי פסק דין, המחאות, שטרי
דף הבית