עורך דין לענייני כספים


על עבודתו של עורך דין לענייני כספים

עורך דין לענייני כספים מתמחה בתחום של חדלות פירעון, שיקום כלכלי והסדרי חוב בהסכמה. חשוב להבין כי הסדרי חוב יכולים להיות יעילים ומהירים יותר, מהליך של חדלות פירעון ופשיטת רגל מלאה, מכיוון שאין צורך לפנות ללשכת ההוצאה לפועל או לבית המשפט, לשם אישור ההסדר. במידה ורוצים לפנות למסלול של הסדר חובות, עורך דין לענייני כספים המייצג את החייב, צריך לפנות לכל אחד מהנושים, על מנת שיסכים לעצור את הפעולות המשפטיות המתנהלות כנגד החייב, לשם גיבוש בהסכמה של ההסדר במשא ומתן. במסגרת המשא ומתן מול כל נושה, מגבשים מחדש, את תנאי החוב, כולל הפחתה של הסכום הכללי של החוב לאותו נושה, דחיית מועד החזר החוב ושינוי מועדי התשלומים הקבועים.

משא ומתן על כל נושה בנפרד

למעשה, עורך דין לענייני הסדר חוב המייצג חייב, מציע לכל נושה שבמקום שהוא יפעל לגבות את חובו באמצעות ההוצאה לפועל או בתביעה בבית המשפט, למימוש נכס, להסכים למחוק חלק מהחוב ולפרוס מחדש את התשלומים, באופן שהחייב יצליח לעמוד בהם. במידה ואתם תוהים, למה שנושים יסכימו להצעותיו של עו”ד לדיני הסדר חוב ויוותרו על מה שמגיע להם כדין, התשובה לכך הוא היגיון כלכלי. הסדר חוב במקרים רבים, יאפשר לנושה להציל חלק משמעותי מהחוב. במידה והחייב יוכר כחדל פירעון, המימוש של החוב יכול במקרים רבים להיות נמוך בהרבה.

מרכיבי ההסדר והגנה על החייב

כפי שמסביר עו”ד לדיני הסדר חוב אייל כהן, שבאתר משרדו אתם קוראים מאמר זה, להסדר חוב מוסכם יש מספר מרכיבים. ראשית, סך החוב הכולל מופחת, בהתאם למצבו של החייב. הסכום שהוסכם יוחזר בתשלומים קבועים שהחייב, יכול לעמוד בהם מבחינת הכנסתו הפנויה וגם מועד ההחזר של כלל הסכום ייקבע מחדש. עורך דין לענייני הסדר חוב המתמחה בתחום, יכול להגיע להסדר מוסכם במהירות, תוך הגנה על החייב מפני המשך עיקולים, תביעות ומימוש נכסים אגרסיבי.

ייעוץ וליווי של עורך דין לענייני כספים מנוסה

מעבר לידע המשפטי והחשבונאי שעל עורך דין לענייני כספים להחזיק ברשותו, לשם גיבוש מוצלח של הסדרי חוב, חשוב שהוא יהיה מנוסה במשא ומתן. עורך דין לדיני הסדר חוב אייל כהן עשה לעצמו שם בתחום זה, כאשר הסדרי החוב הרבים שביצע, עבור לקוחותיו הרבים מדברים בשם עצמם. אם אתם זקוקים לשירותי עורך דין לדיני הסדר חוב מקצועי ומנוסה, הוא האדם שאתם צריכים לצדכם.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

תחומי התמחות נוספים מאת עו"ד אייל כהן

חוות דעת לבית משפט
הגשת חוות דעת לבית משפט היא כלי שבאמצעותו צדדים להליך משפטי מבקשים להוכיח טענה שהבירור שלה דורש מומחיות
תביעות נגד בנקים
בניגוד לענפי משפט אחרים, ענף הבנקאות דורש ידע משפטי מקיף כמעט בכל ענפי המשפט על מנת להגן על
פשיטת רגל ונושים
פשיטת רגל היא מצב משפטי בו אדם או חברה נפרדים מנכסיהם וחדלים מלהיות בעליהם וזאת בשל אי יכולתיהם
כשרות משפטית ואפוטרופוסות
על-פי חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, כל אדם כשר לזכויות ולחובות מרגע לידתו ועד מותו. החוק קובע אלו אוכלוסיות
ח-ן מוגבל / הסדר חוב לבנק
נגיף הקורונה הביא עימו אתגרים ובעיות כלכליות רבות – חובות, שיקים חוזרים, חשש לחדלות פירעון ופשיטת רגל. אך
הוצל”פ וכינוס נכסים
מטרתה של מערכת ההוצאה לפועל היא לממש את זכויות בעל הדין שהוקנו לו על-פי פסק דין, המחאות, שטרי
דף הבית