עורך דין לענייני פשיטות רגל


על עיסוקו של עורך דין לענייני פשיטות רגל

עורך דין לענייני פשיטות רגל הוא איש המקצוע אליו תרצו לפנות, בשעה שהחובות נצברים ואין באפשרותכם להחזיר אותם, באמצעות הכנסתכם החודשית. התמודדות יעילה עם תהליך זה, תכלול את שירותיו של עורך דין לענייני פשיטות רגל המתמחה בתחום ומכיר את כלל הנהלים והחוקים בנושא זה. הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי, מאפשר לכם להשיב את השליטה על חייכם ולצאת לדרך כלכלית חדשה.

שלבים בהליך פשיטת הרגל

עבודתו של עו”ד לענייני פשיטות רגל תכלול את השלבים הבאים, הגשת בקשה מפורטת לשם פשיטת רגל, קבלת צו לכינוס הנכסים בו נקבע גובה התשלומים החודשיים, הכרזה רשמית על מגיש הבקשה כפושט רגל וקבלת צו הפטר בסיום התהליך. ההליך מרכז על ידי הנאמן על נכסי החייב, שממנה בית המשפט המחוזי, לשם ניהול כל פעולות הגבייה. היתרון של הליך חדלות פירעון הוא בכך, שכנגד החייב מעוכבים כל ההליכים השונים. בסיום התהליך בעזרת עו”ד לענייני פשיטות רגל במידה והחייב עמד בהחזרים שנקבעו לו ולא צבר חובות חדשים במקביל, הוא מקבל את ההפטר המיוחל, מחיקת כל החובות ופתיחת דף חדש בחיים.

חובות תום לב בצבירת החובות

כפי ידוע לכל עורך דין לתביעה פשיטות רגל על מנת להיות זכאי להליך זה, יש צורך שצבירת החובות נעשתה בתום לב. לא ניתן להשתמש בהליך, לשם ניצול המערכת וקבלת כספים שלא כדין. החל ממועד מתן פסק הדין להפטר, עורך דין לדיני פשיטות רגל מגיש את ההחלטה השיפוטית בכל תיקי ההוצאה לפועל לצורך סגירתם, כמו גם לנושים האחרים בפשיטת הרגל, שאינם רשומים בהוצאה לפועל. חשוב להתייעץ עם  עורך דין לתביעה פשיטות רגל ולוודא שאופן צבירת החובות נופל תחת ההגדרה של תום לב.

עורך דין לענייני פשיטות רגל המתמחה בתחום

אם אתם זקוקים לשירותי עו”ד לענייני פש”ר הגעתם למקום הנכון. עורך דין לדיני פשיטות רגל אייל כהן הוא בעל מוניטין וניסיון עצום בתחום פשיטת רגל והסדרי חוב מול הנושים. עורך דין לענייני פשיטות רגל אייל כהן מתמחה במגוון תחומים כלכליים, תביעות נגד בנקים, צווי מניעה נגד תובענות למימוש משכנתאות בדירות מגורים, ביטול הגבלות על חשבונות בנק, חדלות פירעון, כינוס נכסים והוצאה לפועל. צרו קשר עם עו”ד לענייני פש”ר מקצועי ומנוסה עוד היום.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

תחומי התמחות נוספים מאת עו"ד אייל כהן

חוות דעת לבית משפט
הגשת חוות דעת לבית משפט היא כלי שבאמצעותו צדדים להליך משפטי מבקשים להוכיח טענה שהבירור שלה דורש מומחיות
תביעות נגד בנקים
בניגוד לענפי משפט אחרים, ענף הבנקאות דורש ידע משפטי מקיף כמעט בכל ענפי המשפט על מנת להגן על
פשיטת רגל ונושים
פשיטת רגל היא מצב משפטי בו אדם או חברה נפרדים מנכסיהם וחדלים מלהיות בעליהם וזאת בשל אי יכולתיהם
כשרות משפטית ואפוטרופוסות
על-פי חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, כל אדם כשר לזכויות ולחובות מרגע לידתו ועד מותו. החוק קובע אלו אוכלוסיות
ח-ן מוגבל / הסדר חוב לבנק
נגיף הקורונה הביא עימו אתגרים ובעיות כלכליות רבות – חובות, שיקים חוזרים, חשש לחדלות פירעון ופשיטת רגל. אך
הוצל”פ וכינוס נכסים
מטרתה של מערכת ההוצאה לפועל היא לממש את זכויות בעל הדין שהוקנו לו על-פי פסק דין, המחאות, שטרי
דף הבית