עו”ד לענייני בנקים בתל אביב


על עבודתו של עו”ד לענייני בנקים בתל אביב

עו”ד לענייני בנקים בתל אביב מתמחה בניהול הליכים משפטיים מורכבים ומשא ומתן, מול הגופים הפיננסים והמערכת הבנקאית. עו”ד לענייני בנקים בתל אביב צריך להיות בעל ידע רב בדיני הבנקאות, תוך הבנה חשבונאית מעמיקה. בין יתר עיסוקיו, הוא עוסק בתביעות כספיות בשל נזקים הנובעים מהתנהלות רשלנית או שרירותית, מצד הבנק או חברות האשראי, כמו גם בהגנה על הצרכנים, מפני תביעות של הבנק כנגדם. התנהלות הבנק יכולה להסב לבעלי החשבון, נזקים כלכליים עצומים, המגיעים אף לעיתים לחורבן כלכלי ולסגירת העסק. כאשר כתוצאה מפעולות מכוונות של הבנק הלקוח ושמו הטוב ניזוקו, ניתן להגיש תביעה כנגד הבנק.
אייל כהן הינו עורך דין בנקים בעל דוקטורט במשפטים בתחום הבנקאות והפיננסים.

התנהלות רשלנית מצד הבנק

מי שנפגע מהתנהלות שרירותית של הבנקים המלווה בתביעה, יכול לפנות לשירותי עורך דין לענייני נגד בנקים לשם הגשת כתב הגנה, לצד טיפול משפטי מהיר למניעת הנזקים כתוצאה מהתנהלות הרשלנית והאטומה של הבנק. גם לאחר הקטנת אשראי שאינה מוצדקת, באופן פתאומי על ידי הבנק, כדאי לפנות לעזרת עורך דין לענייני נגד בנקים שיפנה למשא ומתן מול הבנק ובלית ברירה לפעולות משפטיות בערכאות הרלוונטיות.

תביעת סרק על צ’קים

תחום נוסף שנמצא במוקד עיסוקו של עורך דין לענייני בנקים בת”א הוא, הגשת התנגדויות לביצוע של שיקים בהוצאה לפועל. ישנם מקרים בהם הבנק מחזיק בשיקים ותובע את מימושם, בטענה שהם אוחזים בהם כשורה. עורך דין לענייני בנקים בת”א יכול להוכיח במקרים רבים, שטענת הבנק אינה תקפה, למשל כאשר לא ניתן שום ערך בפועל תמורת הצ’ק.

עו”ד לענייני בנקים בתל אביב המומחה בתחום

חשוב להבין שיחסי הבנק עם כל לקוח מקיימת כוללים מתח מובנה, הנוצר כתוצאה מהאינטרסים השונים של הצדדים. כפי שידוע לכל עו”ד לענייני בנקים בתל אביב המתח של האינטרסים, מגיע לשיאו בתחום של שירות שניתן להגדיר אותו כייעוץ, מכיוון שבתחומים אלו, השקעות, משכנתאות והלוואות הבנק מספק שירות שניתן לראותו כעסקי לחלוטין. מקרים אלו מעלים מקרים רבים של התנהלות שאינה בתום לב ומומלץ לברר עם עורך דין לענייני נגד בנק במידה וספגתם נזקים כלכליים, כתוצאה מהתנהלות שכזו. עו”ד אייל כהן מתמחה בתחום של דיני הבנקאות, הוצאה לפועל וחדלות פירעון. בשנים האחרונות עו”ד אייל כהן הצליח למחוק ולבטל חובות של לקוחות לגופים הפיננסים בסכומים עצומים ,כמו גם לזכות בתביעות נגד הבנקים.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

תחומי התמחות נוספים מאת עו"ד אייל כהן

חוות דעת לבית משפט
הגשת חוות דעת לבית משפט היא כלי שבאמצעותו צדדים להליך משפטי מבקשים להוכיח טענה שהבירור שלה דורש מומחיות
תביעות נגד בנקים
בניגוד לענפי משפט אחרים, ענף הבנקאות דורש ידע משפטי מקיף כמעט בכל ענפי המשפט על מנת להגן על
פשיטת רגל ונושים
פשיטת רגל היא מצב משפטי בו אדם או חברה נפרדים מנכסיהם וחדלים מלהיות בעליהם וזאת בשל אי יכולתיהם
כשרות משפטית ואפוטרופוסות
על-פי חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, כל אדם כשר לזכויות ולחובות מרגע לידתו ועד מותו. החוק קובע אלו אוכלוסיות
ח-ן מוגבל / הסדר חוב לבנק
נגיף הקורונה הביא עימו אתגרים ובעיות כלכליות רבות – חובות, שיקים חוזרים, חשש לחדלות פירעון ופשיטת רגל. אך
הוצל”פ וכינוס נכסים
מטרתה של מערכת ההוצאה לפועל היא לממש את זכויות בעל הדין שהוקנו לו על-פי פסק דין, המחאות, שטרי
דף הבית