עו”ד מחיקת חובות לבנקים


על עבודתו של עו”ד מחיקת חובות לבנקים

עו”ד מחיקת חובות לבנקים מתמחה בהליכי פשיטת רגל והסדרי חוב. כשמדובר על מחיקת חוב לבנק, חשוב להבין שמדובר בדרך כלל על חובות ישנים בלבד ובעיקר במצבים, בהם מגבשים הסדר חוב חדש או שהחייב מוכר, בתור חדל פירעון בהוצאה לפועל. את המשא ומתן עם הבנק חשוב לנהל, בעזרת עו”ד מחיקת חובות לבנקים המתמחה בכך, בגלל הפער ביחסי הכוחות המובנים מול הבנק. עורך דין מנוסה יידע למצות את הזכויות של החייב, בהתאם למצבו המשפטי. 

הצלת חלק מהחוב

כאשר בעל חוב לבנק העומד בפני קריסה כלכלית, שעלולה להגיע לכדי פשיטת רגל, הבנק יכול להרוויח מגיבוש הסדר חוב, עם מחיקת חובות חלקית ותשלומים קבועים על יתרת החוב, לעומת מצב בו החייב יוכרז כחדל פירעון. במצב שכזה כחלק מהשיקום הכלכלי, מחיקת החובות תהיה כוללנית והבנק עלול להפסיד, את מלוא הסכום. חשוב להיעזר במצבים אלו בשירותי עורך דין מחיקת חובות מנוסה, שיכול להוביל את האסטרטגיה המשפטית מול הבנקים ובעלי החוב האחרים, לקראת יציאה מהמשבר. עורך דין מחיקת חובות יכול לסייע בגיבוש הצעת פשרה מול הלווים, כך שהחייב יכול לעמוד בה.

התנהלות כלכלית רציונלית

כאשר הבנק מנהל משא ומתן על פשרה עם עו”ד מחיקת חובות לבנקים ישנם מספר דברים חשובים, שהוא לוקח בחשבון. הבנק יבקש לברר את מצב הרכוש והנכסים של החייב ולמי הם משועבדים. מהם הערבויות שיש לבנק על החוב הנוכחי ואם המימוש שלהם אפשרי ובסופו של דבר מה יקרה לחוב אם לא יוסכם על פשרה. כפי שמסביר עו”ד אייל כהן הבנקים מתנהלים מתוך היגיון כלכלי ומטרתם לגבות או להציל את המקסימום שניתן, מהחבות האבודים של הלקוחות השונים.

עו”ד מחיקת חובות לבנקים מקצועי ומנוסה

לאחר שהושגו הסכמות כלליות בין עו”ד מחיקת חובות לבנקים לבנק לגבי סכום הפשרה ופריסת התשלומים, צריך לכלול גם בהסכם את ההגנה על זכויותיו של החייב. העורך דין של החייב צריך לוודא שההסכם מסלק את כלל המחלוקות הכספיות, שבין החייב לבנק, לרבות ביטול של כל ההגבלות והעיקולים הנוגעים לחוב ולמי שהיו ערבים לו. במידה ואתם זקוקים לליווי וייצוג משפטי, לשם מחיקת חובות וגיבוש הסדרי פשרה מול הבנקים עו”ד אייל כהן הוא הכתובת עבורכם. 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

תחומי התמחות נוספים מאת עו"ד אייל כהן

חוות דעת לבית משפט
הגשת חוות דעת לבית משפט היא כלי שבאמצעותו צדדים להליך משפטי מבקשים להוכיח טענה שהבירור שלה דורש מומחיות
תביעות נגד בנקים
בניגוד לענפי משפט אחרים, ענף הבנקאות דורש ידע משפטי מקיף כמעט בכל ענפי המשפט על מנת להגן על
פשיטת רגל ונושים
פשיטת רגל היא מצב משפטי בו אדם או חברה נפרדים מנכסיהם וחדלים מלהיות בעליהם וזאת בשל אי יכולתיהם
כשרות משפטית ואפוטרופוסות
על-פי חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, כל אדם כשר לזכויות ולחובות מרגע לידתו ועד מותו. החוק קובע אלו אוכלוסיות
ח-ן מוגבל / הסדר חוב לבנק
נגיף הקורונה הביא עימו אתגרים ובעיות כלכליות רבות – חובות, שיקים חוזרים, חשש לחדלות פירעון ופשיטת רגל. אך
הוצל”פ וכינוס נכסים
מטרתה של מערכת ההוצאה לפועל היא לממש את זכויות בעל הדין שהוקנו לו על-פי פסק דין, המחאות, שטרי
דף הבית