פינוי שוכרים

פינוי דיירים, שוכרים סרבנים ופולשים לדירות.
שוכר ודייר שאינו משלם את שכר הדירה (ולמעשה מבצע הפרת הסכם שכירות) ומסרב לפנות את הנכס שהועמד לרשותו מהווה את אחת הבעיות המורכבות עבור משכיר הדירה.
ישנן מספר אפשרויות על מנת לחייב שוכר בעייתי/סורר לשלם את חובו למשכיר ולפנות את הנכס, למשל - תלונה במשטרה. אולם הדרך המשפטית הינה הערובה המוצלחת ביותר למימוש רצונות אלו ולמניעת הגעה למצבים אלו.  
סעיפי דין עצמי בחוזה השכירות ותביעות פינוי הינן רק חלק מהאפשרויות המשפטיות הקיימות בתחום זה. חשוב לפנות לעורך דין הבקיא בתחום ובעל ניסיון אל מול הגורמים השונים על מנת לזרז את הטיפול בדייר השוכר שפלש לדירה.
אין ספק, שפינוי דייר זאת משימה לא פשוטה אשר מצריכה ידע וניסיון בהתמודדות עם בעיה מורכבת זו. לכן, בתי המשפט בשורה של פסיקות מסייעים למשכיר, וכיום ישנם כלים חוקיים על פי דין להתמודד טוב ונכון יותר עם בעיית פינוי שוכר. יש לציין גם כי בעת האחרונה תוקנו תקנות סדר הדין האזרחי ומכוחן, ההליכים המשפטיים בתביעת פינוי שוכר מדירה, התקצרו באופן משמעותי ל-60 יום בלבד.
 
עו"ד אייל כהן הינו בעל מוניטין וניסיון רב בתחום הגנת הדייר וסילוק יד ממקרקעין.
 
כל פנייה זוכה ליחס אישי ולייעוץ משפטי צמוד.

עיון בפסק דין לדוגמא בו זכה עו"ד אייל כהן (אוגוסט 2019) בפסיקת ביהמ"ש המחוזי בעניין פינוי פדופיל מדירתו למרות שהוא דייר מוגן -


https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5565115,00.html


עיון בפסק דין לדוגמא בו זכה עו"ד אייל כהן - 

http://tl8.me/20896-02-15-0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק